Vestuvių ekspertai įvardijo, ko nedėvėti šventės svečiui - BalticBridalShow
2074
single,single-post,postid-2074,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
2-3

Vestuvių ekspertai įvardijo, ko nedėvėti šventės svečiui

Gavus kvietimą į vestuves tuoj pat pradedama galvoti, kokia aprangą pasirinkti. Norisi atrodyti įspūdingai ir prisitaikyti prie vestuvių tematikos. Pasirinktas įvaizdis kartais gali būti didžiulė stiliaus klaida. Specialistai įvardijo, ko geriau nedėvėti būnant svečiu.

Spalvos, apie kurias verta pagalvoti

Spalvos viena iš didžiausių klaidų. Balta spalva yra nuotakos spalva, o pasirinkę šią spalvą galite atkreipti į save dėmesį ir atrodyti lyg konkuruotumėte su nuotaka. Žinoma, jei jaunoji nėra prieš ir inicijuoja tai, galite rinktis. Jei vestuvių akcentuose yra paminėtos spalvos, bet nėra baltos, patartina jos vengti. Juoda spalva taip pat nėra dažna, tačiau dabar vis labiau įtraukiama į vestuves. Tikrai nereikia pasirinkti visų juodų stiliaus detalių, kad neatrodytų, jog atėjote į laidotuves. Juoda tai spalva, kurią tikrai galima suderinti su kitomis ir paversti įvaizdį šventišku.

juoda

 

Blizgučiams – ne!

Norint suspindėti neužteks apsirengti blizgiai. Nors  dabar blizgučiai ir ryškumas yra mados topas, nereikėtų sublizgėti tiesiogine šio žodžio prasme per vestuves. Visas dėmesys turi būti skiriamas nuotakai, tačiau blizgučiai tikrai patrauktų svečių dėmesį nuo nuotakos prie jūsų ir tai reikštų nepagarbą ir vulgarumą. Blizgučius drąsiai naudokite kitose šventėse, bet vestuvėms reikėtų pasirinkti ne tiek dėmesį patraukiantį variantą.

blizga

 

Pamergių suknelės turi būti išskirtinės

Apranga išduoda, kurios merginos yra pamergės. Tikrai galima pasiklausti, kokios spalvos bus pamergių suknelės. Vilkėdama tos pačios spalvos ar panašaus modelio suknelę būsite sumaišyta su pamergėmis. Pamergės turi savo pareigas, tad mažiausiai reikėtų nesusipratimų vestuvėse, kuriose daug žmonių. Geriau nesirinkite pamergių spalvos ar vienodo stiliaus suknelės, kad išvengtumėte nesklandumų.

pamerges

 

Gili iškirptė ir atviri modeliai – vulgaru

Vestuvės tikrai puiki proga dėvėti suknelę, bet tai ne klubas ir per daug atvira krūtinė visada atkreipia dėmesį. Nuotakos dažniausiai nesirenka per daug atvirų V formos iškirpčių, nes suknelė neturėtų kelti noro žiūrėti į krūtinę. Be to, tai puiki proga atrodyti stilingai ir elegantiškai, o pasirinkusi itin atvirą drabužį tapsite tik vulgari ir koketuojanti moteris. Viskam savas laikas, atviras sukneles tikrai galite nešioti, bet tik ne per vestuves, kur karaliauti turi nuotaka.

vulgaru

 

Baltos kojinės tik sporte

Vyrai neinvestuoja daug laiko į išvaizdą, todėl skubėdami nepagalvoja, kad kartais  jų apranga gali būti didelė klaida vestuvėse. Baltos kojinės mūvimos sportuojant, todėl prie kelnių jos nesudarys gero įspūdžio. Kaip ir petnešos kartu su kelnių diržu. Pakanka vieno aksesuaro, neapkraukite savęs, nes tai išdarkys vaizdą kaip ir neišlyginti ar per dideli marškiniai.  Norėdami atrodyti įspūdingai pasistenkite nekartoti klaidų ir sudarykite tvarkingo ir gražaus svečio vaizdą.

kojines