TOP 10: sekamiausi pasaulio dizaineriai Instagrame - BalticBridalShow
2061
single,single-post,postid-2061,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
instagram-keyboard-app-take-pictures-photos-pics-3-720x720

TOP 10: sekamiausi pasaulio dizaineriai Instagrame

Pasaulio įžymybės ruošdamosi vestuvėms ieško pačių geriausių dizainerių ir patiki jiems sukurti šedevrus. Nuolat stebint garsenybes, galima sužinoti, kuriuos mados namus jos renkasi ir kurie dizaineriai yra labiausiai vertinami. Pateikiame TOP 10 Instagrame sekamiausių dizainerių, kurie sukūrė ne vieną geidžiamą vestuvių drabužį pasaulio žvaigždėms.

  1. Berta Bridal kaip pirmos klasės vakarinių ir vestuvinių drabužių mados namai turi kiek daugiau nei du milijonus sekėjų Dizainerė Berta Balilti kuria šiuolaikines retro stiliaus sukneles su seksualumo „prieskoniu“ ir taip sužavi daugumą.

https://www.instagram.com/berta/

  1. Pronovias mados namai turi milijoną sekėjų. Ispanų dizainerė kuria spalvingą vestuvinių drabužių industriją, apimančią ir vakarinius drabužius, ir kostiumus. Suknelių modelių įvairovė tokia plati, kad būsimos nuotakos randa tokį drabužį, kokio norėtų svarbiąją dieną. Pronovias yra žinomi mados namai visame pasaulyje.

https://www.instagram.com/pronovias/?utm_source=ig_embed

  1. Hayley Paige pradėjo karjerą kaip vestuvių dizainerė, paskutiniais metais koledže. 711, 5 tūkst. sekėjų turinti dizainerė didžiuojasi tuo, ką daro, o jos romantiški ir įvairūs kūriniai pabrėžia kaip jai lengva kurti. Spalvingos fotosesijos ir užkulisiniai kadrai atskleidžia, kad ši dizainerė neabejotinai turi talentą.

 https://www.instagram.com/misshayleypaige/?utm_source=ig_embed

  1. Lazaro Bridal mados namų dizaineris turi 422 tūkst. sekėjų Dizaineris atskleidžia, kad banguoti sijonai ar nesibaigiantis šleifas yra jausmo lyg pasakoje dalis. Jo Instagramo paskyroje ne tik modeliai demonstruoja sukneles, bet ir tikros nuotakos, kurios šią pasaką paverčia realybe.

https://www.instagram.com/lazarobridal/?utm_source=ig_embed

  1. Anna Campbell yra Australijos dizainerė, turinti 186,3 tūkst. sekėjų. Jos paskyra spindi ir blizga nuo vaizdų su rankų darbo suknelėmis ir aksesuarais. Sudėtingos detalės apibrėžia šį stulbinantį dizainą ir išryškina gražius vaizdus. Raštai ir karoliukai prideda suknelėms žavesio, kurio niekada nebūna per daug.

                           

 https://www.instagram.com/annacampbellbridal/?hl=en

  1. Rime Arodaky sukuria daugiau modernios aprangos vestuvėms. Jos paskyroje galite išvysti dramatiškas fotosesijas, perskaityti juokingas citatas ir sužinoti, kad dizainerė turi 130 tūkst. sekėjų. Dizainerė derina prancūzišką ir klasikinį dizainą su šiuolaikiniu. Išskirtiniai kūriniai sukurti bebaimiai nuotakai, kurios tikslas atrodyti unikaliai.

  https://www.instagram.com/rimearodaky/?utm_source=ig_embed

  1. Laure De Sagazan darbai yra unikalūs. Ji mėgsta eksperimentuoti ir jos suknelės nebūtinai būna baltos. Dizainerė itin mėgsta nėrinius, taip pat ypatingas dėmesys skiriamas nugaros detalėms. Dizainerė turi 108 tūkst. sekėjų, o jos kruopštumas leidžia jai ir toliau augti.

https://www.instagram.com/lauredesagazan/?utm_source=ig_embed

  1. Amsale Bridal siūlo paprastumą ir visą socialinės medijos pasaulį užkrečia minimalistiniu modeliavimu. Amsale Aberra yra žavinti menininkė, kuri keliauja po Niujorką kaip viena iš įkvepiančių vestuvinių suknelių dizainerių. Jos paskyra turi 85,5 tūkst. sekėjų.

https://www.instagram.com/amsale/?utm_source=ig_embed

  1. Lihi Hod pradėjo savo karjerą Paryžiuje, tačiau greitai grįžo į gimtinę Izraelį, norėdama išgarsinti savo vardą ir vestuvinę kolekciją. Jos paskyroje daugelis nuotraukų yra iš tikrų vestuvių. Kokybiškas medžiagas ir dizainerės darbą vertina 64,8 tūkst. sekėjų.

https://www.instagram.com/lihihod/?hl=en

  1. Delphine Manivet paskyroje turi 52,4 tūkst. sekėjų. Dizainerės kūrybos aistra ir laimė atspindima nuotraukose. Ši paryžietė turi tiek daug įkvėpimo ir idėjų, kad sukuria be galo daug skirtingo dizaino vestuvinių suknelių. Jei moterį apima neviltis dėl vestuvinės suknelės, pas šią dizainerę ji ras viską, ko reikia.

https://www.instagram.com/delphinemanivet/?hl=en