Be šių mados tendencijų neišsivers nė viena nuotaka - BalticBridalShow
2081
single,single-post,postid-2081,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
wedding-style-2018

Be šių mados tendencijų neišsivers nė viena nuotaka

Šiais metais vykusioje Nuotakų madų savaitėje buvo aptariami ir paminėti akcentai, laikomi 2018 metų reikšmingiausiais, bei tai, ko labiausiai ieško nuotakos.

Renginyje buvo demonstruojamos įvairios ir išskirtinės nuotakų suknelės. Jaunosios visada nori būti išskirtinės ir atrodyti ypatingai. Kad ir kaip būtų keista, juodos spalvos akcentai padės tai įgyvendinti. Juodi kaspinai, juostelės ar diržai atskleis galbūt ekstravagantišką, bet išskirtinę nuotaką, apie kurią šnekės dar ilgai. Juoda spalva vis labiau pastebima ir tampa ne tik kasdienišku, bet ir švenčių atributu.

PINK

Pūsta suknelės apačia bei išraiškingi tiulio sijonai taip pat yra vienas iš pabrėžiamų akcentų. Tereikia, kad viršus nebūtų toks atkreipiantis dėmesį kaip prasidedanti suknelės apatinė dalis nuo juosmens.  Bangos, pūkuotos detalės ar kuo didesni išraiškingi papuošimai ant suknelės padarys nuotaką didinga ir svečiams taps įsimintinu bei originaliu variantu.

BEYONCE

Korsetas ar su sijonu sujungta jo dalis tampa viena iš populiariausių bei ieškomiausių  drabužio detalių tarp nuotakų, nes pabrėžia taliją, visada siejamą su moteriškumu ir seksualumu. Undinėlės tipo suknelės puikiai tinka, o raštais pagražintas ar kuo nors išskirtinis ir krūtinę pabrėžiantis viršus leis svečiams grožėtis jaunąja.

kim

Perlai  ne tik kaip aksesuarai, bet ir kaip suknelių dalis, suteikianti  joms unikalumą, sužadina merginų eleganciją. Nereikėtų pamiršti perlų kaip kaklo papuošalų, jei pečiai atviri, tai bus puikus ir vis dar madingas derinys. Paprasto, tiesaus kirpimo suknelės su perlais sudaro šiuolaikišką įvaizdį.

amal

Dizaineriai taip pat pademonstravo ir mėlynos spalvos atspalvius. Švelnios spalvos su baltais nėriniais puikiai tiks elegantiškoms vestuvėms, na o didžiulės ir pūstos suknelės tiktų ne tik paprastoms, bet ir karališkoms vestuvėms. Mėlyni atspalviai neišstūmė klasikos – baltų suknelių su iškirpte ar paprastų, kurios pabrėžia figūrą. Suderinus su retro stiliaus papuošalais vestuvės tampa išpildytu nuotakos noru.

monako

meghan

Norėdamos išskirtinių ir mados tendencijas atitinkančių vestuvių nuotakos gali pasirinkti drabužius, kurie neišryškins figūros, odos spalvos ar asmenybės charizmos. Pasitaikius galimybei pakanka pasikonsultuoti su ekspertu, kuris tikrai padės išsirinkti suknelę ir atrodyti taip, kad šventė tikrai būtų unikali ir ilgai įsimenama.