„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai surengė grožio fiestą prekybos centre - BalticBridalShow
1888
single,single-post,postid-1888,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
PAGRINDNE NUOTRAKA - Copy

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai surengė grožio fiestą prekybos centre

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai, skaičiuodami kelias savaites iki didžiausio nuotakų mados šou Baltijos šalyse, suorganizavo grožio šventę, tarsi didžiojo šou repeticiją. 2018 m. sausio 23 d. Vilniuje, centrinėje PC „Panorama“ aikštėje didelė „L`Oréal Professionnel“ ir „Carolina make up studio“ grožio meistrų komanda, su iš JAV grįžusia vizažo meistre Karolina Taraškevič-Bethel, stilistų duetu „ŠAŠA“, 2018 m. nuotakas įkūnijančioms „RUTA models management“ manekenėms kūrė įdomius stilistinius sprendimus, kviesdami išlaisvėti ir jaustis savimi. Per vieną vakarą 8 modeliai, 8 plaukų stilistai, 8 makiažo meistrai ir  stilistai Viktorija Šaulytė bei Joringis Šatas sukūrė mados ir grožio fiestą, kurios rezultatus užfiksavo madų fotografas Gediminas Žilinskas.

„L’Oréal Profesionnel“ meistrai nuotakas kviečia jaustis laisvai

„L’Oréal Profesionnel“ meistrai demonstravo šiuolaikiškas nuotakos šukuosenas. „RUTA models management“ manekenėms meistrai kūrė išskirtines šukuosenas, atspindinčias 2018 metų mados tendencijas. Nuo pynių, lengvų garbanų iki sukeltų plaukų. Meistrai mėgavosi laisve kurti ir savo kūrybiniais sprendimais žavėjo aplinkinius. Kūrybiniame performance dalyvavo: Oksana Buinickaja-Kubilienė, Gertrūda Polatovienė, Renata Škoda, Vita Jonkuvienė, Brigita Sobeckė ir laisvai samdomos meistrės Žaneta Kanapkienė ir Eglė Marcinkevičiūtė.

Viena iš meistrių Oksana Buinickaja-Kubilienė, savo sukurtu įvaizdžiu įtvirtino natūralumą ir chaosą. „Mano sukurta šukuosena nuotakai suteikia statusą. Tokia šukuosena tinka įvairiems stiliams. Šukuosena tinka tiek prie panko stiliaus su metalo elementais, tiek prie princesės sukurto įvaizdžio. Mano šukuosenoje nėra dirbtinų detalių, tik natūralumas, kuris ir yra svarbus 2018 metų tendencijoms“, – pasakoja apie sukurtą šukuoseną „L’Oréal Profesionnel“ meistrė Oksana Buinickaja-Kubilienė.

Geidžiamiausia nuotakų drabužinė su Viktorija Šaulyte ir Jorinčiu Šatu

Stilistų duetas „ŠAŠA“ – Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas – bendradarbiaudami su grožio meistrėmis sukūrė stilius  manekenėms, naudodamiesi geidžiamiausia visų nuotakų spinta. Renginio spintoje kabėjo suknelės, sukurtos dizainerių, kurie dalyvaus ir vasario 18 d. „Pirklių klube“ Vilniuje „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vyksiančiame renginyje.

Per renginį pristatytos suknelės kėlė šventinę nuotaiką. Pasak „ŠAŠA“ kūrėjų dueto, nuotaka neprivalo dėvėti būtent baltos spalvos suknelės ir jai svarbi ne tik suknelė, bet ir stilistinė visuma.

„Pabandėme parodyti kuo įvairesnę nuotaką, ne tik tradicinę klasikinę, kokia galbūt nuomonė yra susiformavusi Lietuvoje. Norėjome atskleisti iš visų pusių, koks gali būti tas nuotakos įvaizdis. Kadangi kiekviena moteris yra savita, unikali, todėl sau svarbią dieną tokia ir turėtų išlikti: būti savimi. Pašėlusi, bohemiška, meniška, o gal klasikinė ar elegantiška. Kiekviena nepakartojama, nes JI yra JI!“ – sako stiliaus kūrėjų dueto ŠAŠA nairiai Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas, kurie performanso metu modelius rengė DIVA ir ZOLOTAS BALTIC mados namų suknelėmis, dizainerių Airidos Skrickienės ir Aidos Kapočiūtės kūriniais.

Lietuvoje 2018 m. tendencijos – tai minimalistinis makiažas

Vizažo virtuozės „Carolina make up studio“ meistrės kūrė makiažus naudodamos „Sothys“ kosmetiką. Anot meistrių, Lietuvoje 2018 m. tendencijos – tai minimalistinis makiažas, kuris pakeitė prieš tai buvusią prabangą. Nuotakų makiažo spalvos svyruoja nuo prigesintos pilkos iki labai tamsių drąsių ir dramatiškų atspalvių. Karolina Taraškevič-Bethel – garsi vizažo meistrė ir Lietuvoje ir JAV, pristatė neįprastą ir naują Lietuvoje spalvų derinį. „Amerikoje šiuo metu madingas purškiamas makiažas, švytintys veidai, natūralumas, švelniai padūmavusios akys, bronzinė oda, įdegis, putlios lūpos. Ten stengiamasi paryškinti moters seksualumą, ko Lietuvoje, manau, yra vengiama“, – pasakoja Karolina Taraškevič-Bethel. Kartu su Karolina renginio metu dirbo Elena Kostecka, Darija Eden, Kristina Busilaitė, Ernesta Stackevičienė, Jolanta Mušauskienė, Justina Žiliukaitė, Karolina Daukšytė.

Renginio pabaigoje prekybos centro aikštė virto POP UP fotostudija su profesionaliu mados fotografu Gediminu Žilinsku. Modeliai, virtę nuotakomis, įamžino tai, ko geis kitų metų nuotakos. Šios fotosesijos nuotraukos atspindi 2018 metų tendencijas ir šios nuotraukos bus publikuotos artėjant renginiui.

 

Nuotrakos: Darius Kučys