Delfi.lt 2017 m. nuotakų šukuosenų tendencijos - BalticBridalShow
1242
single,single-post,postid-1242,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Screenshot 2017-01-22 14.14.18

Delfi.lt 2017 m. nuotakų šukuosenų tendencijos

Screenshot 2017-01-22 14.14.18
Prabangiausiuose ir stipriausiuose plaukų modeliavimo industrijos ir mados namuose suformuotos mados tendencijos svaiginančiu greičiu per tradicinę ir socialinę žiniasklaidą pasiekia mados kūrėjus ir vartotojus bei įsilieja į jų gyvenimus.

Šiuolaikiniame mados pasaulyje unikalumas tampa svarbesnis už klasikinį, stereotipinį grožį ir podiumams skirtos tendencijos drąsiai žengia į gyvenimą. Meistrai greitai perima visas naujienas ir jas pritaiko, adaptuoja, kuria savo interpretacijas, nepamiršdami pabrėžti moters unikalių bruožų.

2017 m. sezono madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ specialistų iš visų Baltijos šalių, bus pristatytos 2017 m. sausio 18 d. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ renginyje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, Vilniuje, kur susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms, rašoma pranešime spaudai.

Tendencijas diktuoja aukštosios mados namai

Tendencijas diktuoja plaukų modeliavimo lyderių industrija, plaukų modeliavimo mados namai, o taip pat ir aukštosios mados namai (angl. haute couture), kurias stilistai perima kosminiu greičiu.

„Tokiame interneto amžiuje galima gyvai stebėti kolekcijas visose pasaulio šalyse ir jas „karštai“ siūlyti klientui. Jei būsima nuotaka jaudinasi, kad tai, kas ant podiumo, netinka realiame gyvenime, vertėtų nebijoti.

Tendencijos kuriamos ne tam, kad jomis aklai sektume, bet kad specialistas turėtų maksimaliai aistringų, karštų idėjų ir galėtų savo klientei nuotakai sukurti kažką absoliučiai individualaus ir gražaus, kad to nebūtų įmanoma pakartoti, o nuotaka jaustųsi ne tik graži ir madinga, bet ir išskirtinė“, – sakė „Expert“ grožio salono plaukų stilistė Renata Navickė.

2017 m. nuotakų plaukuose bus labai daug pynimų, kasų, kuodukų, daug lengvumo, paprastumo ir individualumo. Bus madingos gyvos gėlės ir išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai.

Paklausta, kaip nuotakai atrasti tai, kas jai tinka, o ne tai, kas ultramadinga, plaukų stilistė atskleidė, kad dažniausiai kiekviena nuotaka prieš ištekėdama nešiojasi mintyse šukuoseną, kurios norėtų. Šiek tiek komandinio darbo su geru specialistu ir iš karto paaiškėja, ką slėpti, o ką pabrėžti. Viskas labai individualu.

Skaitykite visą tekstą ČIA