Datos, kurias privalo žinoti kiekviena nuotaka, svajojanti apie tobulą suknelę - BalticBridalShow
2132
single,single-post,postid-2132,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
1418675466datos

Datos, kurias privalo žinoti kiekviena nuotaka, svajojanti apie tobulą suknelę

Norint surengti geras vestuves, reikia žinoti daug tam tikrų dalykų. Kiekvienas mėnuo ir pasirinkta diena suteikia vestuvėms vis kitokios reikšmės. Vieną mėnesį galima rasti didelį pasirinkimą, o kitą – mažą. Dizaineriai, floristai ir kiti vestuvių kūrėjai yra daugiau ar mažiau užimti, tad kartais tenka derintis ir prie jų. Kad taip nenutiktų, verta žinoti, kada ir ką daryti.

Vasara – nesibaigiančių vestuvių metas

Vasara – pats populiariausias metų laikas vestuvėms. Sunku rasti laisvą savaitgalį ne tik santuokų rūmuose ar bažnyčioje, bet ir užsiregistruoti pas bet kurią vizažistę. Dažniausiai vestuvių sezonas prasideda balandį, o pats įkarštis tęsiasi nuo gegužės iki lapkričio mėn. Gruodžio, sausio, vasario (išskyrus Šv. Valentino dieną) ir kovo mėnesiais vestuvės keliamos kur kas rečiau. Priežastys, kodėl vasara yra mėgstamiausias laikas yra aiškiai suprantamos: puikus oras, atostogų metas ir gamtos žydėjimas – viskas, ko reikia puikiai nuotaikai.

Dizainerių kolekcijos atskleidžia naujas tendencijas

Dažniausiai dizainerių naujų tendencijų suknelės pristatomos vasario mėnesį, prieš vestuvių sezono atidarymą ar po vestuvių sezono uždarymo. „Bridal Show“ – renginiai, kuriuose įvairūs dizaineriai pristato naujo sezono vestuvines sukneles. Kūrėjai atvyksta ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių, o didelė pasirinkimo įvairovė padeda atrasti svajonių suknelę. Tai puiki galimybė nuotakoms pamatyti, kas bus madinga, ką reikėtų rinktis, be to, paliekama pakankamai laiko apsispręsti dėl įvaizdžio ir vestuvių temos. O kol vyksta vestuvių sezonas, dizaineriai nepailsdami kuria sukneles, kurios pasibaigus sezonui bus pristatytos su kito sezono tendencijomis.

 Bendradarbiaujantys vestuvinių suknelių salonai

Vestuvinių suknelių salonai artėjant vestuvių sezonui jau džiaugiasi naujomis suknelėmis pagal einamąsias madas. Suknelių asortimentas yra papildomas naujų kūrinių, o nuotakai pageidaujant suknelės gali būti ir užsakomos. Dažnai įžymūs suknelių salonai turi savo Instagram ar Facebook paskyras, kuriose sukneles demonstruoja modeliai ar tikros nuotakos. Tačiau nereikėtų bijoti, jei patinkančios suknelės salone nėra. Salono darbuotojos padės rasti tinkamą variantą ir pritaikyti jį taip, kaip nuotakos širdis geidžia.

Avalynė pagal metų laikus

Bateliai, naujos jų kolekcijos dažniausiai pasiekia parduotuves kovo ir rugsėjo mėnesiais. Tai ne tik dėl vestuvių sezono, bet ir oro pasikeitimų. Pasikeitus šaltesniam metų laikui, reikia pasikeisti ir avalynę. Vasarą dėvima atvira, lengva avalynė, o giliam rudeniui ar žiemai tenka šilta ir uždara. Batelių modeliai taip pat priklauso ir nuo naujų tendencijų. Šį sezoną madingos gėlės, todėl nenuostabu, jei rasite vestuvinius batelius su gėlių ar kitais dominuojančiais ryškiais akcentais.

Beveik bet kuri diena gali tapti vestuvių data. Tai priklauso nuo noro, švenčių ir biudžeto. Baigiantis sezonui vestuves surengti yra pigiau, o vasarą, kai sutuokiama daugiausia porų, gali tekti paploninti piniginę ir užtruksite daugiau laiko, kol užsakysite visas paslaugas. Tad prieš keldami vestuves atsižvelkite ir į vestuvių sezoniškumą.