Artimiausi „Bridal Show“ renginiai pasaulyje - sudomins kiekvieną nuotaką - BalticBridalShow
2040
single,single-post,postid-2040,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
aaaaa_700_338_s

Artimiausi „Bridal Show“ renginiai pasaulyje – sudomins kiekvieną nuotaką

Pasiruošti ir sužinoti naujausias vestuvių madas nėra taip jau sudėtinga. „Bridal Show“ organizuojami visame pasaulyje. Šie renginiai parodo kiekvienų metų vestuvinius stilius, o prireikus galima nusipirkti netgi nuotakos suknelę. Dalyvavimas šio tipo renginyje ar informacijos sekimas padės išsigryninti metų tendencijas, kurios pavers vestuves stilingomis ir unikaliomis. Žemiau pateikti artimiausi „Bridal Show“ pasaulyje.

„Bride World Bridal Show“ renginys vyks liepos 21–22 dienomis Los Andžele. Susitikimai su fotografais, tortų kepėjais, muzikantais leis sužinoti įdomios informacijos, o susidomėję galės užsakyti paslaugas ir savo šventei. Vyks seminarai, kuriuose bus diskutuojama aktualiais klausimais, kylančiais kalbant apie vestuves. Taip pat organizuojami įvairūs konkursai, o laimėtojams atiteks prizai.

Nuoroda https://youtu.be/5mJF3Ez6lWg

„Bridal Extravaganza Show“ – vyks liepos 21–22 dienomis Teksase, JAV. Tai puikus renginys, kuris padės suplanuoti vestuves per vieną savaitgalį. Nuotakos turės galimybę ragauti tortus, dalyvauti seminaruose ir pamatyti daugiau nei 700 geriausių Teksaso vestuvių kompanijų demonstracijų. Pokalbiai su vestuvių kompanijų atstovais akis į akį padės išspręsti vestuvių klausimus ir paversti savo šventę tobula.

Nuoroda https://youtu.be/0MbLkQlvw2k

„Kiss the Brides Expo“ renginys vyks šių metų rugpjūčio 5 dieną Šiauriniame Arkanzase, JAV. Renginyje bus madų šou, muzika, ragavimai, konkursai ir prizai! Top vestuvių ekspertai dalys profesionalius vestuvių patarimus, o nuotakos registruojasi konkursuose, kuriuose galės laimėti net medaus mėnesio kruizą. Laukia puikūs žaidimai, kurie pagyvins šventinę nuotaiką. Jaunikiai taip pat nenuobodžiaus, nes jiems bus paruošti ekranai stebėti sporto varžybas ar žaisti kompiuterinius žaidimus.

Nuoroda https://youtu.be/AiLww5OEu3s

„Wedding Fashion Prague“ – vyks šių metų rugsėjo 21 dieną Prahoje. Žymiausių pasaulio dizainerių vestuvių ir vakaro aprangos paroda. Tai unikalus renginys Rytų Europoje, skirtas vestuvių industrijai. Renginio metu dizaineriai demonstruos naujas kolekcijas, kurios apibrėš 2019 metų tendencijas ir nustebins lankytojus unikaliai perteiktu klasikiniu vestuvių stiliumi.

Nuoroda https://youtu.be/ddbgR-Cv1Iw

„National Bridal Show“ renginys vyks rugsėjo 21–23 dienomis Misisogoje, Kanadoje. Naujausios įžymių mados namų demonstracijos. Pasirodymai bus skirti ne tik nuotakoms, bet ir jaunikiams, pamergėms ir pabroliams. Audiovizualiniai ir muzikos spektakliai, kurie atskleis įvairovę vestuvėms. Taip pat bus parduotuvė, kurioje galima nusipirkti įvairaus dekoro, dovanų ar atributikos. Renginyje lauks gausybė nuolaidų ir prizų už įvairias užduotis.

Nuoroda https://youtu.be/6NRUaTuQLck

„Rocky Mountain Bridal Show“ – vyks rugsėjo 23 dieną Kolorade, JAV. Tai bus ne tik dienos praleidimas su sese, mama ar antrąja puse, bet ir susitikimas su DJ, fotografais, floristais, kurie noriai
papasakos apie naujausias tendencijas. Vienas iš svarbiausių vestuvių momentų – jaunųjų šokis, kuris taip pat bus parodytas. Konkursai, prizai, madų demonstracijos – tai tik dalis, ką šis renginys ruošiasi pateikti, o įdomiausia dar laukia!

Nuoroda https://youtu.be/FB6EKUNdorY