Alfa.lt: Aleksandras Vasiljevas: vestuvinių suknelių mada vis labiau orientuojasi į Artimuosius Rytus - BalticBridalShow
1233
single,single-post,postid-1233,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Screenshot 2017-01-22 14.06.16

Alfa.lt: Aleksandras Vasiljevas: vestuvinių suknelių mada vis labiau orientuojasi į Artimuosius Rytus

Screenshot 2017-01-22 14.06.16

Lietuvoje puikiai žinomas scenografas, interjero dizaineris, mados istorikas, meno kritikas ir kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas savo suknelių kolekcijoje turi ne vieną vestuvinę suknelę, kurią su malonumu eksponuoja savo parodose, stebi atskirų dizainerių kūrybą pasaulyje, domisi tendencijomis, pokyčiais, naujovėmis, prisimena ir pirmuosius madų šou.

Žinomas vyras kalbėdamas apie Baltijos šalių dizainerius, kuriančius nuotakoms, pamini faktą, kad, jam žinomais duomenimis, visame pasaulyje nėra nė vienos žinomos nuotakos, kuri būtų vilkėjusi Baltijos šalių dizainerio sukurtą suknelę.

Artėjant naujam vestuvių sezonui ir nuotakų reidams pas dizainerius, įvyks naujausių Baltijos šalių dizainerių, kuriančių nuotakoms, kolekcijų pristatymas.

Šia proga kalbamės su A. Vasiljevu apie pirmuosius madų šou, kaip Baltijos šalių dizaineriams išgarsėti tarptautiniu mastu. Interviu pabaigoje vyras prisipažįsta, kokiu nuotakos įvaizdžiu žavisi jis pats.

Skaitykite daugia čia