2018 metų TOP 10 Lietuvos nuotakų - BalticBridalShow
2108
single,single-post,postid-2108,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
things-should-do-wedding-day-main-1509126481

2018 metų TOP 10 Lietuvos nuotakų

Vestuvės yra viena iš labiausiai planuojamų ir laukiamiausių švenčių. Jaunieji skiria daug laiko pasiruošti savo dienai ir stengiasi ją paversti tobula. Jaunieji yra svarbiausi šios dienos asmenys. Pateikiame šių metų žinomų žmonių vestuves Lietuvoje.

  1. Amžiną meilę Kaune prisiekė dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha (23) ir krepšininkas Ronaldas Rutkauskas (26)

132805260-980bedbc-ffae-496f-a696-23a4bd505fed

Prieš dvejus metus civilinę santuoką sudariusi pora savo meilę prisiekė Dievo akivaizdoje. Egidijaus Rainio kurta suknelė su ilgu nuometu nuotaką pavertė tikra princese. Rankose ji laikė floristo Manto Petruškevičiaus kurtą puokštę, o makiažu pasirūpino Milita Daikerytė.

  1. „Pinup Girls“ grupės narės Viktorijos Sutkutės (29) ir mylimojo Kęstučio Arlausko (38) vestuvės

viktorijos-sutkutes-ir-kestucio-arlausko-vestuves-78320025

Vilniaus senamiestyje ištekėjusi Viktorija su Kęstučiu susipažino sporto klube. Po pusantrų metų draugystės pora sumainė aukso žiedus. Viktorijos suknelė, kurta bičiulės Simonos Nainės, sužavėjo daugelį.

  1. Dainininkė Evelina Sašenko (30) ir Giedrius Statulevičius (36) davė įžadus Trakuose

evelinos-sasenko-vestuviu-akimirka-5b0956859fb0c

Po pustrečių metų draugystės pora susituokė Evelinos gimtajame mieste, Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje, prie kurios įvyko jų pirmas pasimatymas. Evelina ir siuvėja Emilija kartu sumodeliavo suknelę ir nuotaka galėjo džiaugtis tuo, ką svajojo vilkėti. Pora mėgsta klasiką, todėl pasipuošė klasikiniais žiedais, o nuotakos žiede dar ir briliantai spindi.

  1. Neringoje susituokė buvęs futbolininkas Deividas Šemberas (39) ir Oksana Zlatkovaitė (34)

oksanos-zlatkovaites-ir-deivido-sembero-vestuves-5ad744a9a9669 (1)

Poros draugystė prasidėjo prieš aštuonerius metus. Poros teigimu, kai niekas nebeklausė, kada bus jų vestuvės, tada jie ir nusprendė meilę įtvirtinti. Išskirtinį nuotakos įvaizdį pasirinkusi Oksana atrodė elegantiškai ir charizmatiškai.

  1. Minėdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį susituokė LRT laidų vedėja Živilė Kropaitė (32) ir teisininkas Liudas Basiulis (34)

ziviles-kropaites-ir-liudo-basiulio-vestuviu-akimirkos-5a9e700ce1ffa

Pasirinkusi Lietuvai šventišką dieną pora sumainė žiedus Vilniaus Bernardinų bažnyčioje. Beveik po metų pažinties įvykusi santuoka pripildyta laukimo – Živilė laukiasi pirmagimio.

  1. Grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis (27) ir čiuožimo trenerė Aida Rybalko (28) davė santuokos įžadus

roko-laurecko-ir-aidos-rybako-laureckes-vestuves-78098655

Vestuvės vyko Kaune, Šv. Kazimiero bažnyčioje. Pora kartu jau penkerius metus. Jaunikio kostiumas keitė spalvas pagal apšvietimą. Svečių buvo prašyta vieno dalyko – vietoj dovanos jauniesiems atnešti maisto gyvūnams. Jaunoji labai myli gyvūnus, dėl to po vestuvių padovanotas maistas buvo nuvežtas į gyvūnų prieglaudą.

  1. „Lietuvos ryto“ krepšininko Arno Butkevičiaus (25) ir „Carolina make up studio“ vizažo meistrės Lauritos Vilkaitės (24) vestuvės

arno-butkeviciaus-ir-lauritos-vilkaites-vestuves-5b2e34934179f

Pora sumainė žiedus ir prisiekė amžiną meilę nuostabaus grožio Švėkšnos miestelio bažnyčioje. Laurita dėvėjo „Pronovias“ dizainerių kurtą suknelę. Pora kartu jau daugiau nei šešerius metus, o jų pažintis prasidėjo internete.

8. Pekino olimpinių žaidynių medalininkas Mindaugas Mizgaitis (38) susituokė su Simona Čelkonaite (30)

mindaugo-mizgaicio-ir-simonos-celkonaites-vestuviu-akimirka-5af6e7f8a41a1

Poros ceremonija vyko Verkių parke. Grožio paslaugų versle dirbanti Simona ir imtynininkas Mindaugas drauge jau dvejus metus. Nors jie užmezgė draugystę, kai abu turėjo antrąsias puses, likimas jiems lėmė būti drauge.

  1. Teisininkės Aurelijos Afonasenko (24) ir verslininko Kęstučio Fedirkos (41) vestuvės

kestucio-fedirkos-ir-aurelijos-afonasenko-vestuviu-akimirkos-5a632ba588369

Poros meilės įtvirtinimas vyko Kauno rotušėje. Pora susipažino maždaug prieš metus, o kiek vėliau Aurelija išvyko gyventi į Maldyvus pas Kęstutį. Nuotaka suknelę įsigijo užsienyje. Jaunikiui suknelė labai patiko, nes nėra atvira ir suteikia damai elegancijos.

  1. Kauno vicemeras Simonas Kairys (34) vedė viešųjų ryšių specialistę Deimantę Liubinaitę (25)

simono-kairio-ir-deimantes-liubinaites-vestuviu-akimirka-5acf6105c096a

Kauno rotušėje įvyko poros jungtuvės po pusantrų metų draugystės. Nuotaka vilkėjo trumpą dryžuotą suknelę. Sutuoktiniai tikino, kad ateityje surengs šventę, kurioje lauks visų.