2018 metų pasaulio nuotakų TOP 10 - BalticBridalShow
2092
single,single-post,postid-2092,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
wedding-dress

2018 metų pasaulio nuotakų TOP 10

Prieš vestuves jaunosios sprendžia daugybę įvairių stiliaus klausimų. Nuotakų įkvėpimo šaltiniu tampa įžymūs pasaulio žmonės, kurie šiais metais dažniausiai rinkosi klasikinį arba netradicinį vestuvių stilių. Noras sužinoti, kas sukūrė sukneles, ir ta akimirka, kai tai buvo atskleista, suteikė dar didesnį žinomumą mados namams. Pateikiame 10 šių metų skirtingų visiems žinomų pasaulio žvaigždžių vestuvių.

  1. Meghan Markle ir princo Harry vestuvės

meghan

Šiais metais vienos laukiamiausių vestuvių – aktorės Meghan Markle ir princo Harry karališkos jungtuvės. Daug skandalų prieš vestuves ištvėrusi pora džiaugėsi laime. Nuotakos suknelė buvo vienas ryškiausių vestuvių akcentų. Vestuvių dieną buvo atskleista, kad nuotakos suknelę kūrė „Givenchy“ mados namų dizainerė Clare Waight Keller. Daugelis gėrėjosi suknele, o ypatingai 4,5 m ilgio veliumu, prikausčiusių visų žvilgsnius. Žinoma, atsirado ir skeptikų, pabrėžiančių, kad ši suknelė paslėpė Meghan ir neišryškino dailios figūros. Sasekso hercogais tapusi pora per vestuves sulaukė daug įžymių svečių, taip pat pritraukusių žiniasklaidos dėmesį.

  1. Rose Leslie ir Kitas Haringtonas

rose
Serialo „Sostų karai“ žvaigždės Kitas ir Rose susituokė Škotijos pilyje, priklausančiai nuotakos šeimai. Jų pažintis ir meilė prasidėjo filmuojantis viename iš populiariausių serialų pasaulyje. Įžymią porą atvyko pasveikinti ir kitos garsenybės. Dizainerio Elie Saabo kurta vintažinio stiliaus nėriniais puošta suknelė patiko daugeliui ir priminė pasaką.

  1. Irina Čigirinskaja ir Morisas Mirellisirina

18-metei Irinai tėvas iškėlė vestuves už 1,6 mln. dolerių. Irina ištekėjo už politiko sūnaus Moriso. Šventėje dalyvavo 1500 svečių, juos linksmino įžymūs Rusijos dainininkai. Libaniečio dizainerio Zuhairo Murado kurta suknelė kainavo beveik 219 tūkst. dolerių. Suknelė buvo kaip iš pasakos – visų akys krypo į nuotaką. Mergina nuo vaikystės pratusi prie prabangos, todėl jos vestuvės buvo tikra fiesta.

  1. Kaley Cuoco ir Karlas Cookas

kaley

Televizijos serialo „Didžiojo sprogimo teorija“ aktorė Kaley Cuoco ištekėjo už profesionalaus raitelio Karlo Cooko. Ceremonijoje dalyvavo tik šeima ir artimiausi draugai. Pasirinkusi Reem Acra  vestuvinį kelnių kostiumėlį Kaley atrodė išskirtinai stulbinamai. Vestuviniam drabužiui unikalumo suteikė apsiaustas.

  1. Shanina Shaik ir DJ Ruckus

shanina

„Victoria‘s Secret“ modelis Shanina Shaik ištekėjo už muzikanto DJ Ruckuso Bahamose. Pora susižadėjo 2015 metais. Nuotaka vilkėjo baltą pečius apnuoginančią suknelę, kurią sukūrė garsus dizainerių duetas „Ralph & Russo“. Romantiško ir bohemiško stiliaus suknelė išsiuvinėta nėriniais. Dauguma merginų susižavėjo šia suknele, nes vilkėdama ją nuotaka atrodė nuostabiai.

  1. Emily Ratajkowski ir Sebastianas Bear-McClardas

emily

Modelis Emily ir aktorius Sebastianas susituokė vos po dviejų savaičių draugystės Niujorke. Gerbėjai buvo labai nustebinti, kad modelis ištekėjo taip staiga ir paslapčia. Nuotaka vilkėjo garstyčių spalvos paltą ir mūvėjo panašios spalvos kelnes, o veidą paslėpė po juoda skrybėle. Netradicinis nuotakos stilius gali būti prieinamas kiekvienai. Paltas ir kelnės pirkti iš parduotuvės „Zara“ , o jų kaina kartu siekia 120 dolerių.

  1. Alejandra Silva ir Richardas Gere‘as  

alejandra

33 metais už viešųjų ryšių specialistę ispanę Alejandrą vyresnis aktorius Richardas Gere‘as meilę prisiekė po trejų metų draugystės. Nuotaka vestuvių dieną vilkėjo dvi sukneles. Abi suknelės kurtos Izraelio dizainerio Yanivo Persy‘io. Pirmoji suknelė buvo elegantiško stiliaus, puošta  nėriniais, o antroji romantiška, su  perlais, skirta vakarinei šventės daliai.

  1. Amy Schumer ir Chrisas Fischeris

amy

Aktorė, komedijos „Aš graži“ žvaigždė susituokė su virtuvės šefu Chrisu Fischeriu. Ceremonija vyko Malibu prie vandenyno. Nuotaka pasirinko baltą suknelę su išsiuvinėtomis baltomis rožėmis. Laisvai krintanti suknelė buvo tinkama paplūdimio vestuvėms ir sukurta dizainerės Monique Lhuillier. Savo draugystę pora paviešino likus vos dviem dienoms iki vestuvių.

  1. Grete Šadeiko ir Robertas Griffinas III

grete

Nacionalinės futbolo lygos žvaigždė Robertas Griffinas III-asis vedė savo išrinktąją. Vestuvės vyko Majamyje, šeimos ir draugų rate. Visus nustebino ekstravagantiškas šventės stilius. Sutuoktiniams buvo sukurtas kambarys su kristalais, kurie atitiko poros šventinę spalvų paletę. Nuotakos suknelė kurta Bertos mados namų, išsiuvinėta nėriniais ir pabrėžianti dailią figūrą. Ši suknelė kitų nuotakų įvertinta kaip puikus elegancijos ir seksualumo derinys.

  1. Anna Eberstein ir Hughas Grantas

ana

Mylimoji iš Švedijos Anna privertė puikiai žinomą aktorių patikėti meile. Tai pirmosios Hugho Granto vestuvės, nors jam jau 57-eri metai. Pora augina 3 bendrus vaikus, o aktorius buvo teigęs, kad monogamiški santykiai neegzistuoja, tačiau meilė viską apvertė aukštyn kojomis. Nors nuotaka pasirinko paprastą niekuo neypatingą kasdienę aprangą, širdyje abu sutuoktiniai buvo nepaprastai laimingi.