10 didžiausių nuotakos stiliaus klaidų - BalticBridalShow
2066
single,single-post,postid-2066,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
weddings

10 didžiausių nuotakos stiliaus klaidų

Kiekviena mergina svajodama ar ruošdamasi vestuvėms įsivaizduoja suknelę, aksesuarus, batelius ar bent jau nutuokia ko norėtų. Štai 10 stiliaus klaidų, kurių patartina vengti.

  1. Apsistokite prie vieno suknelės stiliaus. Pagrindinis nuotakos akcentas yra suknelė, todėl svarbu, kokio stiliaus ją rinksitės: laisvą ar išryškinančią figūrą; ir tik tada ieškokite papuošalų, batelių, šukuosenų pavyzdžių. Kas tiko vienai suknelei, nereiškia, kad tiks ir kitai.

 

  1. Venkite perdėto makiažo. Žinoma, nuotakos nori atrodyti gražiausios tą dieną, bet besaikis makiažo naudojimas turi ir neigiamų pasekmių. Pasidarykite bandomąjį makiažą, kad vestuvių dieną nereikėtų liūdėti dėl netinkamos šešėlių spalvos ar paraudusio veido.

 

  1. Derinkite šukuoseną prie veido ir suknelės. Norėdamos išlaikyti šukuoseną visą vakarą ar net ilgiau neturite prisipurkšti tiek plaukų lako, kad plaukai sustabarėtų. Neturite atrodyti kaip su sulipusiais plaukais, geriau pasirinkite derančią ir natūraliai atrodančią šukuoseną, kuri prikaustys dėmesį.

 

  1. Pasirinkite tinkamus batelius, kurie būtų patogūs ir tiktų prie įvaizdžio. Didžiąją dieną visų žvilgsniai krypsta į nuotaką ir jei ji negali paeiti su aukštakulniais ar nepatogiais bateliais, derėtų jų nedėvėti.

 

  1. Pamergių suknelių vienodumas dažnas įvykis ir tai puiku, jei merginos, kurios yra pamergės, turi vienodas figūras, kas būna tikrai retai. Geriau pasirinkite temą ir bandykite pritaikyti drabužius visoms pamergėms pagal jų figūras, odos spalvą.

 

  1. Nepersistenkite su įdegiu. Visos nori būti kiek rudesnės ir atrodyti gražiau, bet per dažnas vaikščiojimas prieš vestuves į soliariumus gali ne tik ne padėti, o sugadinti visą vaizdą, kai Jūsų oda bus per tamsi.

 

  1. Aksesuarai neparodo, kiek Jūs jų turite. Nepamirškite viską derinti su suknele. Kas tinka uždarai suknelei, netinka atvirai. Kartais per daug papuošalų netinka įvaizdžiui, kurį Jūs norite parodyti, todėl nepamirškite derinti ir naudoti su saiku.

 

  1. Būtina peržvelgti ir apatinį trikotažą. Jei jūsų suknelė lengva kaip šilkas ir plona, privalote patikrinti, kaip ji atrodys su apatiniu trikotažu. Dažniausiai persišviečiančio drabužio problemas sutvarko kūno spalvos apatinis trikotažas.

 

  1. Prieš pasirinkdamos suknelę turite įvertinti, kur vyks šventė: ar ant jūros kranto, ar prabangioje sodyboje. Prie vietos teks derinti Jūsų suknelės bei jaunikio stilius, papuošalus bei makiažą ir šukuoseną.

 

  1. Nuometas labai svarbi dalis. Renkantis nuometą apžvelkite, ar suknelė paprasta, ar puošni, įvertinkite ūgį ir figūrą. Tai padės Jums lengviau nuspręsti, ar nuometo tikrai reikia.

 

Šios stiliaus klaidos dažnai kartojamos nuotakų. Būtina suprasti, kad natūralumas, saikas, temos pasirinkimas – pagrindiniai rodikliai, jei norite surengti skoningas vestuves.